Stabdžių remontas

stabdziai

Skambinkite +370 5 276 7738

Skambinkite nurodytu telefonu ir mūsų meistrai atsakys į Jūsų klausimus bei suderins patogų laiką vizitui.

Turite klausimų? Gaukite nemokamą konsultaciją!

Užpildykite savo kontaktinius duomenis ir mūsų meistrai su Jumis susisieks bei suteiks nemokamą konsultaciją.

Nemokama konsultacija

Kokybės garantijos

Visuomet taikome garantijas atliktiems remonto darbams ir pakeistoms detalėms. Mums brangus kiekvienas klientas todėl visuomet atsižvelgsime į Jūsų pastabas.

Plačiau

Stabdis

Tai mechaninis įtaisas, slopinantis judesį. Stabdžių sistema skirta važiuojančio automobilio greičiui sumažinti arba automobilį visiškai sustabdyti bei laikyti stovintį.

Diskiniai stabdžiai

Paprastai jie yra montuojami priekyje ir dirba kartu su stabdžių trinkelėmis, kurios stabdymo metu yra spaudžiamos prie ketaus diskų, kurie sukasi kartu su ratu. Po dvi stabdžių trinkeles kiekvienam ratui yra sumontuota diskinių stabdžių suportuose, kurie yra neatskiriama pakabos dalis. Spaudžiant stabdžio pedalą hidraulinėje stabdžių sistemoje yra sukuriamas slėgis, kuris išstumia iš suporto cilindriukus, kurie spaudžia stabdžių trinkeles prie diskų.

Būgniniai stabdžiai

Jie yra būgno formos ir montuojami tik gale. Būgninės stabdžių trinkelės yra išlenktos pusapskritimiu bei turi frikcinius antdėklus ir stabdymo metu yra spaudžiamos prie vidinio būgno paviršiaus. Po dvi stabdžių trinkeles kiekvienam ratui yra sumontuota būgninių stabdžių sistemoje, kuri yra neatskiriama pakabos dalis. Spaudžiant stabdžio pedalą hidraulinėje stabdžių sistemoje yra sukuriamas slėgis, kurio pagalba rato stabdžių cilindriukas spaudžia trinkeles į vidinį būgnų paviršių, kol dėl jų trinties automobilis pradeda stoti.

Stabdžiai pagal paskirtį

  • Darbinis stabdis skirtas važiuojančiai transporto priemonei stabdyti pageidaujamu intensyvumu. Tai pagrindinis lengvojo automobilio stabdis. Jis valdomas pedalu.
  • Stovėjimo stabdis laiko stovintį automobilį, kad jis savaime neriedėtų. Jis valdomas rankine svirtimi, todėl dažniausiai vadinamas rankiniu stabdžiu. Stovėjimo stabdis turi laikyti vietoje pakrautą mašiną, stovinčią 25 proc. nuokalnėje.
  • Atsarginis stabdis skirtas važiuojančiai tansporto priemonei stabdyti, sugedus darbiniam stabdžiui. Lengvajame automobilyje vietoje jo galima pasinaudoti stovėjimo stabdžiu.
  • Pagalbinis stabdis skirtas stabdyti automobilį, ilgą laiką važiuojantį nuokalne.

Stabdžių remonto kainos

PaslaugaKainaEur
Diskinių stabdžių kaladėlių keitimasnuo30
Būgninių stabdžių kaladėlių keitimasnuo50
Rankinio stabdžio kaladėlių keitimasnuo45
Stabdžių disko pakeitimas viena ašisnuo50
Stabdžių cilindriuko keitimasnuo25
Stabdžių žarnelės keitimasnuo15
Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimunuo25
Rankinio lyno keitimasnuo20
Rankinio stabdžio reguliavimasnuo20
Stabdžių sistemos nuorinimasnuo15
Pagrindinio stabdžių cilindro keitimasnuo50
Suporto nuėmimas/pastatymasnuo20
Suporto remontasnuo35
Suporto kreipiančiųjų profilaktika vienam ratuinuo10