Atsiliepimai

Prireikė didesnio remonto, tai nesinorėjo atiduoti mašiną bet kam. Pasiskaičiau atsiliepimus ir pasirinkau STOP SERVIS. Nenusivyliau. Suremontavo greitai ir gerai.už sąžiningą kainą.Po remonto mašiną pasiėmiau nuplautą. Smulkmena, bet maloni ir daug sakanti. AČIŪ.

Jonas
Vilnius

Nuoširdžiai dėkoju "Stop-Servis" meistrams už greitą ir profesionalią pagalbą, už mandagų aptarnavimą. Ir kitą sykį būtinai pas jus apsilankysiu.

Daiva
Vilnius

Pažįstamas meistras, kuris prižiūrėjo automobilį, išvyko tad teko ieškoti, kur galėčiau prižiūrėti automobilį. Prisiklausius įvairių atsiliepimų apie nekokybišką darbą, nebūtinas paslaugas ir neadekvačiai didelius Vilniaus įkainius, maniau bus sunku susirasti kažką, kas atitiktų mano poreikius: kainos ir kokybės santykis, atviras ir sąžiningas bendravimas, greitas aptarnavimas. Pabandęs kelis servisus, užsukau į Stop-Servis ir likau maloniai nustebintas. Drąsiai rekomenduoju.

p.s. tai ne užsakyta reklama, tiesiog radau šią skiltį ir nusprendžiau pagirti.

Marius
Vilnius

Ilgai teko ieškoti patikimo serviso. Atsiradus bėdai, apsilankius porą servisų, kurie nesugebėjo bėdos išspręsti ir nuplėšė didžiulią pinigų sumą ir atradau šį servisą. Meistrai sugebėjo žvelgti į problemą kitaip, surasti bėdos pagrindą ir ją išspręsti. Visuomet buvau informuojamas apie remonto eigą ir tai didžiulis pliusas. Didelis ačiū Robertui (tikiuosi neklįstu) ir kitiems meistrams už mandagumą, žinias ir pagalbą. Tai buvo pati geriausia patirtis servise per 10 metų įvairiausiuose servisuose.

Edgaras
Vilnius

Sunku šiais laikais išsirinkti servisą, tai kaip daugumoje tenka šauti aklai, bet užkibus ties Stop-Servis puslapiu, nusprendžiau bandyti čia. Po skambučio, automobilis buvo priimtas jau kitą dieną ir autoelektrikų sutvarkytas per kelias valandas. Kaina už atliktus darbus mano manymų tikrai adekvati. Rekomenduoju.

Marius
Vilnius

Mieli draugai, dažnai reklamų nedarau, bet, kai ką nors rekomeduoju, tai darau tą nuoširdžiai. Kai kurie iš jūsų gyvenate Vilniuje ir turite automobilius, ir kartais taip jau nutinka, bet ima automobilis ir pradeda streikuoti, o gal šiaip atėjo laikas kažką pakeisti. Todėl, jei ištiko bėda ir nežinote, kur kreiptis labai rekomenduoju STOP SERVIS! Greitai, gerai ir patikimai dirbantys žmonės, visada maloniai pasiruošę padėti!!

Laura
Vilnius

Esu labai patenkinta šio serviso paslaugomis, bei žmonėmis kurie ten dirba. Visada pasiruošę padėti visomis gyvenimo situacijomis. Ir pataria ir padeda ir priima ekstra atveju. Darbus padaro kokybiškai ir greitai. Jokių nusiskundimų neturiu. Ačiū visai komandai!!! Ir sėkmės darbuose !

Inga
Vilnius

Įsigijus automobilį teko išsirinkti servisa, kuris jį nuolat aptarnautu, kadangi pastarasis yra nemažai eksploatuojamas. Visada su šypsena pasitinkantys vyr.meistrai, Deimantas su Žygimantu, tučtuojau imasi darbu ir niekuomet nepraleidžia progos pasiūlyti kavos, kurios galiu atsigert steriliame priimamajame, kaip bebūtu keista :)
Prieš atlikdami paslaugas visuomet susisiekia pasiderinti dėl remonto darbu, bei ju kainos. Atlikimo laikas, darbu kokybė, bei kaina - šio serviso privalumas. Net gi pateikia raštiška ataskaita, kurioje smulkiai nurodomi atlikti darbai ir ju kainos.
Dar ne karta pas Jus užsuksiu - ačiū vyrai!!!

Sabina
Vilnius

Puikus servisas patogioje vietoje mieste. Stop-Servis visada padės suremontuoti automobilį, prieinamomis kainomis, tinkamu laiku, kokybiškai. Ne vienus metus nebereikia sukti galvos, kur remontuoti auto!

Justas
Vilnius

Servisas puikus, viskas ko reikia: visada Labai malonus, paslaugus jaunatviškas personalas, visuomet dirba su šypsenomis, greitas aptarnavimas, visada patars kas geriausia. Šiame servise tvarkome savo darbines mašinas jau ne pirmus metus ir niekada nenusivylėm nei kokybe nei aptarnavimu, o kadangi problemų su mašinomis turime gana dažnai, tai ir servise tenka apsilankyti dažnokai - niekada nenuvylė. Būna atvejų kada reikia labai greitai sutvarkyti problemą, o šiuo servisu galima tuo pasikliauti, kad viskas bus laiku, greitai ir tvarkingai. 10/10!

Austėja
Vilnius

Susidūriau kol kas tik vieną kartą su šiuo servisu, bet esu patenkintas. Automobilis buvo greitai, kokybiškai bei nebrangiai suremontuotas. Sekantį kartą taip pat važiuosiu į Stop-Servis.

Ronaldas
Vilnius

Pradėkime nuo to, kad gerai išauklėti ir neraudonanosiai serviso specialistai visada geros nuotaikos. Neina į lankas ir sako kas kur kaip negerai su tavo automobiliu. Padeda surasti ne tik išeitis, bet ir finansinius kompromisus. Duoda kavos, pieno ir šiltų bandelių!!

Jonas
Vilnius

I have been using a lot of Auto services in Vilnius now, for the past 4 years, and it has never been any success, always complications with money bad repairs to long time, i could keep on going, But i have finally found Stop-Servis and i must admit the service there is 10/10 always smiling happy people there, car is always fixed in maximum 1 day! You can pay with card/cash get the invoice, with guarantee on the repair. Prices are very very good=reasonable! I can only highly recommend this auto repair shop!

Dennis
Vilnius

Teko lankytis pas mus?

Jeigu teko lankytis mūsų automobilių servise būtinai palikite savo atsiliepimą. Jūsų nuomonė svarbi mums ir mūsų būsimiems klientams. Užpildykite apačioje esančią formą arba tiesiog atsiųskite savo atsiliepimą el. paštu servisas@stop-servis.lt

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris

Jūsų atsiliepimas

Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su Jūsų asmens duomenų tvarkymu. Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti Jūsų atsiliepimą. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų. Privatumo ir slapuku politika