Automobilių kompiuterinė diagnostika

Skambinkite +370 5 276 7738

Skambinkite nurodytu telefonu ir mūsų meistrai atsakys į Jūsų klausimus bei suderins patogų laiką vizitui.

Turite klausimų? Gaukite nemokamą konsultaciją!

Užpildykite savo kontaktinius duomenis ir mūsų meistrai su Jumis susisieks bei suteiks nemokamą konsultaciją.

Nemokama konsultacija

Kokybės garantijos

Visuomet taikome garantijas atliktiems remonto darbams ir pakeistoms detalėms. Mums brangus kiekvienas klientas todėl visuomet atsižvelgsime į Jūsų pastabas.

Plačiau

Kas yra kompiuterinė diagnostika?

Šiuolaikiniai automobiliai beveik nesiskiria nuo Jūsų buityje naudojamų išmaniųjų prietaisų. Kiekvienas automobilio agregatas dažniausiai valdomas kompiuterio ar net kelių į vieną tinklą sujungtų kompiuterių pagalba. Todėl atsiradus gedimui tenka naudotis specializuota diagnostine įranga norint tiksliai nustatyti gedimo priežastį. Kiekvienas automobilio gamintojas stengiasi naudoti unifikuotus kompiuterinius algoritmus, tačiau esant galybei skirtingų automobilių modelių atsiranda neatitikimų. Dėl šios priežasties automobilių servisams tenka naudoti skirtingas diagnostines priemones.

Klaidos nuskaitymas naudojant diagnostinę įrangą dažniausiai sudaro dešimtadalį visos problemos sprendimo. Todėl negalima vienareikšmiškai pasikliauti klaidos duomenimis gautais atliekant diagnostinį automobilių kompiuterio skenavimą. Kiekviena automobilio kompiuteryje užfiksuota klaida gali būti atsiradusi dėl dviejų ir net daugiau skirtingų priežasčių.

Niekuomet neskubėkite keisti automobilyje esančių daviklių ar kitų detalių remdamiesi tik diagnostikos kompiuterio pateiktais duomenimis. Kiekviena klaida turi būti atidžiai išnagrinėta tam, kad būtų nustatyta tiksli jos atsiradimo priežastis. Problemos analizę atlieka automobilio serviso kvalifikuoti darbuotojai naudodamiesi gamintojo suteikta informacija apie galimas klaidos atsiradimo priežastis.

Taigi kompiuterinės diagnostika nėra vien tik kompiuterio klaidų skenavimas. Kompiuterinė diagnostika, tai kruopštus laiko ir žinių reikalaujantis darbas.

Atliekame visų automobilių kompiuterinę diagnostiką

Atliekame automobilio benzininių bei dyzelinių variklių kompiuterinę diagnostiką. Naudodami naujausius diagnostinius prietaisus nustatysime gedimų priežastis ir įvertinsime galimus remontų kaštus.

Diagnostikos metu ne tik nustatysime automobilio sistemų klaidas, bet ir išaiškinsime kas sąlygoja šių klaidų atsiradimą bei pašalinsime gedimus.

Kompiuterinės diagnostikos kainos

PaslaugaKainaEur
Vienos sistemos (ABS, SRS ir kitų) diagnostika20
Visų automobilio sistemų bei variklio diagnostika40