Sankabos keitimas ir remontas

Mūsų automobilių servise galite pasikeisti savo automobilio sankabos mechanizmą. Sankabos mechanizmą sudaro šios sudedamosios dalys: sankabos diskas, diskatorius bei išminamasis guolis. Sankabos mechanizmo keitimo darbai dažniausiai užtrunka nuo dviejų iki keturių valandų. Darbų trukmė priklauso nuo automobilio varančiųjų ašių skaičiaus.

Skambinkite +370 5 276 7738

Skambinkite nurodytu telefonu ir mūsų meistrai atsakys į Jūsų klausimus bei suderins patogų laiką vizitui.

Turite klausimų? Gaukite nemokamą konsultaciją!

Užpildykite savo kontaktinius duomenis ir mūsų meistrai su Jumis susisieks bei suteiks nemokamą konsultaciją.

Nemokama konsultacija

Kokybės garantijos

Visuomet taikome garantijas atliktiems remonto darbams ir pakeistoms detalėms. Mums brangus kiekvienas klientas todėl visuomet atsižvelgsime į Jūsų pastabas.

Plačiau

Kada reikia keisti sankabos mechanizmą?

1. Minkštas sankabos pedalas

Minkštas sankabos pedalas yra vienas iš pirmųjų nusidėvėjusios sankabos požymių. Jei jūs jaučiate, jog sankabos pedalas yra minkštas ir labai lengva įsimina, tai reiškia, kad jūsų sankaba yra susidėvėjusi. Esant tokiai sankabos būklei, automobilis įjungus pavarą, pradės judėti tik visiškai atleidus sankabos pedalą. Tokiu atveju būtinai kreipkitės į artimiausią automobilių servisą.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra sankabos pedalo vibracija. Ši vibracija gali dažniausiai juntama esant nedideliam automobilio greičiui ir mažiems variklio apsisukimams. Tokio tipo vibracija dažniausiai sukelia ant sankabos diskelio esantis alyva ar kiti nešvarumai. Taip pat panašias vibracijas gali sukelti sudilęs sankabos diskelis. Bet kuriuo atveju jūs turite nedelsiant kreiptis į artimiausią automobilių servisą.

2. Sankabos slydimas

Žinoma, jog sankaba eksploatavimo ciklo pabaigoje pradeda slysti. Slydimas reiškia, jog sankaba neatlieka savo pirminės funkcijos kuomet yra visiškai atleistas sankabos pedalas. Tokiu atveju didėjant variklio apsisukimams automobilis nevažiuos greičiau. Praslystančios sankabos efektas labiausiais pastebimas automobiliui važiuojant į kalną, staiga akseleruojant arba tempiant sunkų krovinį. Slystanti sankaba kaista ir dar labiau dyla gadindama kitus sankabos mechanizmo komponentus.

3. Sunkiai persijungia pavaros

Jei Jums sunku perjungti pavarą nuspaudus sankabos pedalą, tuomet Jūsų sankabos mechanizmą reikia remontuoti. Bandant perjungti pavaras Jums tenka naudoti jėgą arba juntate, jog atsirado nebūdingos pavaros svirties vibracijos tuomet būtina patikrinti sankabos mechanizmo komponentus: sankabos cilindrą, sankabos svirtis bei kiti komponentai. Bet kuriuo atveju būtina apsilankyti artimiausiame automobilių servise. Tekstas UAB Stop-Servis nuosavybė.

4. Ūžimas jungiant pavaras

Jei perjungiant pavaras iš variklio skyriaus girdimas ūžimas, tai gali būti susiję su nusidėvėjusiu sankabos komponentu. Garsas gali sklisti dėl netvarkingo išminamojo sankabos guolio. Sankabos išminamasis guolis nėra brangus, tačiau nesprendžiant šios problemos galima sugadinti kitus sankabos mechanizmo komponentus.

5. Sankabos cilindras

Neretai sankabos mechanizmo gedimą gali sukelti, netvarkingas sankabos cilindras, sankabos svirtis arba išminamasis guolis, o ne pats sankabos diskas. Kartais sankabos mechanizmo gedimus galima pašalinti sureguliavus sankabos lyną. Tačiau automobiliams su hidrauline sankabos sistema reguliavimas ne visuomet padeda. Kuomet aptinkamas hidraulinio skysčio prasisunkimas prie pagrindinio ar prie sankabos pedalo esančio cilindro tuomet šie sankabos komponentai privalo būti pakeisti.

 

Sanakabos mechanizmo remonto kainos

PaslaugaKaina €
Sankabos keitimasnuo 110
Pavarų dėžės nuėmimas/pastatymasnuo 100
Smagračio keitimasnuo 130